Looking for light

Pasja prowadzi do światła.
Tworzymy nowy projekt VR’owy pt.: „LOOKING FOR LIGHT". Projekt ten realizujemy wraz z kultową, pokoleniową firmą z Katowic produkującą od zawsze na Śląsku, dla całej Polski PIĘKNE JAK W LAS VEGAS NEONY. "Wielcy Bracia" Miłosz i Michał z IRSY dają światło, my obraz. Brzmi idealnie, prawda?
W zeszłym roku stworzyliśmy krótki film pt.: „Looking for light”  o ludziach poszukujących światła w swojej pasji, lub może jak PASJA PROWADZI do ŚWIATŁA. Etiuda o ludziach muzyki, tańca i formy, naszych śląskich GWIAZDACH.
Tym razem rozszerzamy ten projekt i chcemy przenieść się do pracowni śląskich muzyków w najnowszej technologii VR 360. Czyli zapraszamy WAS WSZYSTKICH do świata w innym wymiarze, poprzez nałożenie gogli VR możecie znaleźć się w zupełnie innym miejscu, rozglądając się dookoła i uczestnicząc np. w próbie muzyka, możecie rozgościć się  w kameralnej atmosferze, być gdzieś, bardzo blisko, gdzie normalnie, w świecie 3D raczej byście się nie znaleźli.

U nas nie ma nudy. Dla nas wszystko jest możliwe.
Każdy projekt to nowe pomysły, nowe wyzwanie, nowa przygoda, w jakimś sensie nowe życie. Czujemy się trochę jak dzieci. Patrzę na nasze córki i nie widzę różnicy w sposobie bawienia się między nimi a nami. Po pierwsze dla nas wszystko jest możliwe. Tutaj już można by zakończyć pisanie posta, ale jeszcze coś dodam. Kochamy się bawić, to tak po drugie i tak po prostu, kochamy ruch, zmianę, dobre towarzystwo, lubimy jak jest wesoło. Wymyślanie nowych projektów to nasz ulubiony moment, wtedy nie ma żadnych granic, lecimy! A potem realizacja to już jest prawdziwy plac zabaw. I tak za każdym razem. Więc nie ma nudy, a pomysłów i marzeń nie ma końca.
Tym razem lecimy razem z Miłoszem i Michałem z Neony Irsa w projekcie "Looking for light". 
Nasi "Big Brothers" dają światło, neony a my technologie, obraz i film. Razem niesiemy to światło do pracowni śląskich muzyków, w których dzięki technologii VR 360 sami będziecie mogli się znaleźć, posłuchać jak grają, być blisko w ich prywatnych kątach.
Zapraszamy Was do odwiedzenia z nami tych wyjątkowych ludzi i ich miejsc. 
Premiera już za niedługo, póki co jeździmy z kamerą VR 360 i nagrywamy nasze śląskie Gwiazdy. Kim oni są? Niech będzie to słodką tajemnicą.
Back to Top