#Artyści: Looking for light VR

Porwiemy cię w świat VR. 
Kochamy VR, ponieważ pozwala BYĆ tam, gdzie na ten moment nie możemy fizycznie się znaleźć. Postanowiliśmy stworzyć taki projekt i PRZENIEŚĆ WAS w ciekawe miejsca w ogóle niedostępne dla większości. Teraz jednak to zmieniamy i pytamy Was czy chcielibyście znaleźć się w PRACOWNI SŁAWNYCH MUZYKÓW i PODPATRZEĆ jak ćwiczą nowy utwór, śpiewają, przygotowują się do koncertu lub po prostu siedzą i kontemplują? Tak? W takim razie Kopaniszyn Studio razem z braćmi z Neony Irsa damy Wam taką możliwość. Nasz wspólny projekt LOOKING FOR LIGHT przeniesie Was do prywatnych kątów, studio nagrań i prób znanych śląskich twórców. VR rules!

Smacznego, zapraszamy na muzyczną ucztę.
Ile razy w życiu zdarza Wam się być w prywatnym miejscu swoich idoli? Tym razem dajemy Wam taką szansę. Zapraszamy Was do świata dźwięków różnych, śląskich artystów, do świata VR.Co kilka dni będziemy prezentować następnych wykonawców i ich „muzyczne kryjówki”. Mamy dla Was w prezencie kontynuację filmowego projektu LOOKING FOR LIGHT, tym razem w wersji VR (wirtualnej rzeczywistości). LOOKING FOR LIGHT to coś od Kopaniszyn Studio i wielkich neonowych Braci Irsa. Ten projekt stworzyliśmy tak po prostu dla siebie i dla Was, od serca, z pasji, miłości do muzyki, filmu, neonów, technologi,…z miłości do „światła”, które dzięki muzyce szukają nasi bohaterowie i którym dzielą się z światem.
LOOKING FOR LIGHT to szansa by potraktować wirtualną rzeczywistość jako wersję pilotażową teleportacji, zwłaszcza w czasach, kiedy jesteśmy zanurzeni w głębokiej kontemplacji, w zaciszu „domowego ogniska”, w trakcie ogólnoplanetarnego wyciszenia…my ciagle podróżujemy (wirtualnie) i zapraszamy Was do tej MUZYCZNEJ UCZTY poza czasem i przestrzenią, poza jakimikolwiek podziałem.
Dzięki VR nic nie stanowi przeszkody.
Artyści.
Z wyjątkową kamerą 360° gościliśmy już u: Macieja Obary, The party is over, u chłopaków z Myslovitz, Tone of Life, Kuczeryków, Brzoska Kolektyw, Macieja Wachowiaka i wiadomo u Neonowych Braci. To wielka sprawa pokazać się w takim ujęciu 360. Tam widać wszystko. To taka kamera prawdy! Dla nas ucztą było przebywać w Waszych „tajemnych” miejscach i móc pokazać je światu. Cały pomysł Looking for Light narodził się w pracowni Miłosza i Michała Łankiewiczów. Z Wielkimi Neonowymi Braćmi znamy się już od wielu lat. Łączy nas sztuka, karate i jedna wycieczka rowerowa. Są mistrzami wykręcania neonów. Gdzieś między neonowymi rurkami, wspólnymi projektami, dziećmi, psami, zapachem kawy i codziennymi sprawami, rozmawialiśmy sobie „luźno”, po przyjacielsku o marzeniach i pasjach. Zawsze byliśmy zgodni co do tego, że jeżeli już coś w życiu robić, to z serca. Nas fascynuje technologia i film, a Wielkich Braci „światło”. I tak zastanawialiśmy się leniwie jakiegoś jesiennego poranka, jakby to ciekawie połączyć. Muzyka okazała się jak zwykle idealnym spoiwem. Tak właśnie z miłości do muzyki, Śląska i naszego wspólnego czasu narodził się cykl filmowy Looking for Light. Multimedialny projekt opowiadający o ludziach z pasją, bardzo pozytywnie „zakręconych” na punkcie swoich talentów, dający światu dobro i zmieniający świat na lepszy.
Back to Top